By

ITA TOOLS sponsorem tytularnym STALI MIELEC!

Aktualności

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. specjalizująca się w dystrybucji i produkcji narzędzi do obróbki drewna, została sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny siatkówki –  Stali Mielec. Umowa o współpracy obejmować będzie nadchodzący sezon 2021/2022.

ITA TOOLS Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i produkcją profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów. Rozpoczęła działalność jako niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne w 2009 r, teraz jest średniej wielkości firmą prężnie działającą zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. ITA TOOLS Sp. z o.o. uruchomiła w Mielcu najnowocześniejszy park maszynowy ostrzarni, gdzie prowadzi usługi ostrzenia i regeneracji narzędzi DIA, VHM oraz HM. W technice ostrzenia metodą ablacji laserowej ITA TOOLS jest pionierem. Firma po raz kolejny została wyróżniona prestiżową nagrodą dla najlepszych firm “Diamenty Forbesa 2021”.

Drużyna Stali w ubiegłym sezonie dotarła do finału fazy play-off i zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski 1 Ligi Siatkówki Kobiet. W nadchodzącym sezonie, także będzie walczyć o najwyższe cele. Nawiązanie współpracy z firmą ITA TOOLS pomoże w realizacji zamierzonych planów, a także rozpowszechni markę firmy jak i drużyny w świadomości kibiców i miłośników kobiecej piłki siatkowej.

Wraz z podpisaniem umowy drużyna Stali Mielec zmienia oficjalną nazwę na ITA TOOLS Stal Mielec.

Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, z tego, że możemy być sponsorem klubu kobiecej siatkówki, Stali Mielec. Jest to naprawdę dla nas duże przeżycie. Chcemy uczestniczyć w sukcesach zespołu. Umowę podpisaliśmy na najbliższy sezon, jednak liczymy na to, że będziemy współpracować przez wiele lat. I przez wiele lat będziemy mogli wspólnie odnosić sukcesy – powiedział prezes firmy ITA TOOLS, Pan Tomasz Nieciąg. – Chciałbym również podziękować panu prezydentowi za obecność tutaj i za wspieranie zespołu, za to że możemy wspólnie rozmawiać i tworzyć przyszłość kobiecej drużyny siatkówki w Mielcu – dodał Tomasz Nieciąg.

Dziękuję panu prezesowi za takie zaangażowanie, myślę że wspólnymi siłami będziemy budować markę firmy ITA TOOLS oraz markę naszego klubu i wspólnymi siłami osiągniemy cel, który sobie zakładamy – powiedział na konferencji wiceprezes klubu Paweł Warzecha.

W konferencji prasowej wziął udział także Prezydent Miasta Mielca pan Jacek Wiśniewski: Myślę, że jest to dobry prognostyk i dobry znak, dzisiejsze podpisanie umowy daje stabilizację finansową klubu i szanse, żeby awansować po 10 latach do ekstraklasy.

foto: Anna Jajkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *